frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Usługi kominiarskie

Jesteśmy firmą kominiarską z wieloletnim doświadczeniem, dużymi tradycjami i nowoczesnym podejściem. Funkcjonujemy na rynku ponad 18 lat i niezmiennie podnosimy swoje kwalifikacje oraz doszkalamy się we wszystkich kwestiach związanych z usługami kominiarskimi.

Usługi kominiarskie dla Ciebie

Usługi kominiarskie, które Państwu zapewniamy, są usługami kompleksowymi, w każdym zakresie związanym z naszą pracą. Na każdą z naszych usług dajemy Państwu gwarancję i zapewniamy w pełni profesjonalne wykonanie oraz indywidualne podejście.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie, na każdym etapie prac, zaproponować klientowi rozwiązania techniczne najodpowiedniejsze dla jego potrzeb. Przed rozpoczęciem pracy zawsze przeprowadzamy szczegółowe oględziny, określamy kolejność działań i zakres usługi kominiarskiej. Nie podejmujemy się wykonania zlecenia, dopóki nie jesteśmy pewni, że przyniesie on zamierzone i oczekiwane efekty.

Sprawny system kominowy to oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Twoje oraz osób bliskich. Każda jego niesprawność z kolei naraża Cię na wzrastające proporcjonalnie straty finansowe, utratę zdrowia, a w skrajnych przypadkach nawet życia. Warto zatem pochylić się nad tą kwestią i zadbać o to, aby nasz system kominowy działał bez zarzutu.

Usługi kominiarskie: Wrocław, Legnica, Ostrów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań, Wałbrzych, Jelenia Góra, Nysa, Opole, Sieradz, Katowice, Częstochowa, Łódź, Konin, Kalisz, Kępno, Głogów, Kluczbork, woj. dolnośląskie, woj. śląskie, woj wielkopolskie,

Oferujemy Państwu kompleksowe Usługi Kominiarskie, kominowe, gazowe, wentylacyjne. Przeprowadzamy kontrole, wydajemy opinie kominiarskie oraz służymy radą.

 • Montaż pełnych systemów kominowych z wykorzystaniem wkładów kominowych do kotłów opalanych paliwami stałymi, gazowymi, olejowymi. Na, które dajemy 10 lat gwarancji.
 • Montaż i sprzedaż wkładów kominowych z blachy kwasoodpornej, żaroodpornej – o zróżnicowanych kształtach. Na, które dajemy 3 lata gwarancji.
 • Montaż systemów kominowych izostatycznych na wszystkie paliwa stałe, odporne na pożar sadzy, działanie wilgoci oraz kwasy. Na, które dajemy 30 lat gwarancji.
 • Montaż elastycznych systemów kominowych typu ALUFOL do wentylacji i kotłów gazowych. Na które dajemy 10 lat gwarancji.
 • Montaż elastycznych systemów kominowych kompozytowych typ HT 1000 do kotłów na paliwa stałe, do wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej oraz do kotłów gazowych (30 lat gwarancji).
 • Uszczelnianie, renowacja przewodów kominowych dymowych, wentylacyjnych (grawitacyjnych i mechanicznych) oraz spalinowych.
 • Renowacje i uszczelnianie przewodów kominowych silikatową masą SKD. Na które dajemy 3 lata gwarancji.
 • Frezowanie kanałów kominowych (powiększanie średnic kominów).
 • Kontrole przewodów kominowych z wykorzystaniem kamery kominowej.
 • Montaż wentylacji mechanicznych.
 • Montaż wentylacji nawiewnych.
 • Odbiory przewodów kominowych w stanie surowym i użytkowym.
 • Czyszczenie i kontrola przewodów kominowych.
 • Opinie kominiarskie.
 • Kontrole poszczególnych podłączeń kominowych.
 • Udrażnianie przewodów kominowych.
 • Okresowe kontrole, przeglądy przewodów kominowych.
 • Okresowe kontrole, przeglądy gazowe.
 • Okresowe kontrole i konserwacje wentylacji mechanicznych.

Precyzja w działaniu, pełne zaangażowanie w to, co robimy i wypracowany przez lata profesjonalizm na każdym etapie realizacji usługi to fundamenty sukcesu naszej firmy. W ten sposób zbudowaliśmy zaufanie stałych klientów w całej Polsce. Na życzenie przedstawiamy referencje.

Działamy kompleksowo i rzetelnie. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale również duże zakłady produkcyjne i niewielkie firmy, budynki administracji publicznej, wspólnoty mieszkaniowe oraz spółdzielnie. Wszędzie tam, gdzie pojawia się problem z przewodem kominowym, jesteśmy po to, aby pomóc go rozwiązać.

Naszych klientów wspieramy wiedzą i doświadczeniem podczas budowy nowego komina. Świadczymy pomoc podczas czyszczenia lub modernizacji przewodów kominowych. Wykonujemy montaże wkładów kominowych i montaże nasad kominowych. Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy związane z wentylacją kominową.

Skrupulatnie i z dużym wyczuciem przeprowadzamy okresowe kontrole przewodów kominowych. Kiedy zachodzi konieczność ustalamy również przyczyny wadliwego działania urządzeń grzewczo-kominowych.

Wszystkie wykonane przez nas usługi poświadczamy stosownymi dokumentami. Protokoły i zaświadczenia i opinie eksperckie wystawiamy na oryginalnym druku firmowym opatrzonym imienną pieczątką kominiarza, który dokonał przeglądu wraz z podaniem numeru uprawnień danego specjalisty.

Nadrzędnym celem naszego zakładu jest zagwarantowanie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kominiarskich.

Obsługujemy całe województwo dolnośląskie, między innymi takie miasta jak: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Ostrów Wielkopolski, Zielona Góra, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Zgorzelec, Katowice, Poznań i nie tylko.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług kominiarskich?

Zgodnie z przepisami rozporządzenia w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, czynności mające na celu usuwanie zanieczyszczeń z przewodów dymowych i spalinowych mogą przeprowadzać osoby, mające kwalifikacje kominiarskie. Zapis ten nie dotyczy czyszczenia przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, a także w obiektach budownictwa zagrodowego i letniskowego. Niemniej warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy kominiarskiej, która zapewnia wiedzę, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt do bezpiecznego przeprowadzenia robót kominiarskich.

Dodatkowe usługi naszego zakładu kominiarskiego

Nasz zakład kominiarski oferuje szereg dodatkowych usług w zakresie systemów grzewczych oraz wentylacyjnych. Przeprowadzamy inspekcje techniczne przewodów spalinowych, dymowych i wentylacyjnych za pomocą kamery kominowej. Na podstawie wyników oględzin oferujemy doradztwo techniczne w zakresie systemów grzewczych i wentylacyjnych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym, który umożliwia określenie m.in. stężenia dwutlenku węgla, ciągu kominowego, czy wykrycie nieszczelności w obrębie instalacji grzewczej. Poza naprawą kominów zajmujemy się również zakładaniem systemów wentylacyjnych domowych oraz przemysłowych, jak i czyszczeniem oraz konserwacją przewodów wentylacyjnych. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Certyfikaty

frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno frezowanie komina Leszno