frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Kominiarz Poznań

Mieszkasz w Poznaniu? Pilnie potrzebne usługi kominiarskie? Jesteś w dobrym miejscu! Już dziś zgłoś się do naszego zakładu i zleć profesjonalny przegląd kominiarski lub frezowanie komina. Decydując się na nasze usługi, wybierasz profesjonalistów, który doskonale znają się na swojej pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Poznań – kominiarz o wysokich kwalifikacjach

Czy wiesz czym może się skończyć nawet drobna niesprawność systemu kominowego? To zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Nie czekaj zatem, aż będzie za późno i zadbaj o sprawność instalacji grzewczej!

Kominiarz z Poznania zadba o bezpieczeństwo członków rodziny lub osób pracujących w Twojej firmie. Poprawne funkcjonowanie instalacji zależy od utrzymania komina w należytym stanie technicznym. Zadbaj o regularne przeglądy kominiarskie i pamiętaj, że tylko fachowiec może poprawnie ocenić stan przewodu i ewentualnie zalecić stosowne działania naprawcze.

Kiedy niezbędne jest frezowanie komina?

Niesprawna instalacja grzewcza to efekt zaniedbań w kwestii palenia nieodpowiednim paliwem oraz braku regularnego oczyszczania. Systematyczne narastania warstw sadzy powoduje zmniejszenie światła przewodu kominowego, a w efekcie mniejszym ciągiem i większym zużyciem paliwa.

W takiej sytuacji zalecamy przebudowę górnej części komina. Jest to bowiem element, który w największym stopniu jest narażony na działanie spalin. Równie dobre rozwiązanie to frezowanie komina oraz montaż wkładu żaroodpornego.

Frezowanie kominów – Poznań

W starych piecach działających na paliwo stałe znajduje się zazwyczaj przewód o niedostatecznie dużej średnicy. Nowoczesne urządzenia grzewcze na olej lub gaz wymagają natomiast dużego otworu. Jeśli piec nastąpi wymiana pieca przy zachowaniu poprzedniego przewodu, nastąpi osmalanie pieca i powolne gromadzenie się sadzy, co w każdej chwili grozi pożarem.

Frezowanie kominów to technika polegająca na rozwiercaniu przewodu kominowego w celu poszerzenia średnicy.  Frezowania kominów nie należy powierzać osobom niedoświadczonym. Tym samym zachęcamy do zapoznania się z ofertą kominiarza z Poznania.

Ile kosztuje frezowanie kominów w Poznaniu?

Cena frezowania komina zależy od kilku czynników, takich jak wysokość budynku, specyfika oraz średnica przewodów kominowych. Zadzwoń lub napisz do nas. Podaj jak najwięcej szczegółów, a my opracujemy harmonogram niezbędnych napraw i podamy orientacyjny kosztorys.

Kominiarz z Poznania – poznaj nasza ofertę

  • frezowanie kominów,
  • montaż wkładów w przewodach kominowych,
  • czyszczenie przewodów kominowych dymowych, wentylacyjnych i spalinowych,
  • udrożnienie przewodów kominowych,
  • okresowa kontrola przewodów kominowych,
  • odbiór techniczny przewodów kominowych,
  • przegląd techniczny przewodów kominowych,
  • remont komina ponad dachem budynku,
  • montaż nasad kominowych i zabezpieczeń na wylotach kominów ponad dachem,Poz

Firma kominiarska z tradycjami

Poszukujesz fachowca z wieloletnią praktyką na rynku? Świetnie trafiłeś! Nasz usługi kominiarskie świadczymy na terenie całego kraju, a także za granicą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego problemu.