frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Kominiarz Ostrów Wielkopolski

Każda niesprawność systemu kominowego to potencjalne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Szukasz kogoś, kto zbada sprawność instalacji grzewczej w Twoim domu w mieście Ostrów Wielkopolski? Kominiarz z doświadczeniem oferuje swoje usługi w atrakcyjnych cenach. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i bliskim, wybierz specjalistę z renomą, którego polecają zadowoleni klienci.

Firma kominiarska z tradycjami

Jako lider w branży usług kamieniarskich, działamy na rynku już od lat. Nasze przedsiębiorstwo czerpie z tradycji, a jednocześnie charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do wykonywanych usług.

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki i obejmuje kompleksowe usługi kominiarskie w Ostrowie Wielkopolskim, w tym:

To jednak nie wszystko! Na życzenie naszych klientów oferujemy również ekspertyzy, dozór, oraz roczne kontrole wentylacji mechanicznych i instalacji gazowych.

Nasz zakład mieści się w stolicy województwa dolnośląskiego, jednak profesjonalne usługi kominiarskie świadczymy na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Frezowanie kominów – Twoje bezpieczeństwo w naszych rękach

Zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt. 1 c, ustawą Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz.U. z 2010r nr 243, poz. 1623 z późniejszymi zmianami) obiekty budowlane muszą być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę okresowej kontroli (minimum raz w ciągu roku). Kontrola ta polega na sprawdzeniu stanu technicznego sprawności instalacji gazowych i przewodów kominowych (dymowych, spalinowych oraz wentylacyjnych).

Starsze budynki bardzo często wymagają gruntownych remontów. Koszty ogrzewania to zazwyczaj jeden z najważniejszych wydatków eksploatacyjnych w tego typu budowlach. Poprawne funkcjonowanie instalacji grzewczej może je znacząco ograniczyć. Tym samym o modernizację systemu ogrzewania warto dbać z wielu powodów.

W starych budynkach kominy bywają nieszczelne lub wypełnione osadami szklistej sadzy, której nie sposób usunąć w trakcie zwykłego czyszczenia, nawet jeśli jest ono przeprowadzane regularnie. Na szczęście jest od tego kominiarz w Ostrowie Wielkopolskim.

Frezowanie kominów jest bardzo skuteczną metodą poprawy wydajności całej instalacji grzewczej bez potrzeby czasochłonnego rozbierania konstrukcji czy burzenia ścian.

Jeśli zatem usługi kominiarskie w Ostrowie Wielkopolskim są tym, czego potrzebujesz, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego problemu.

Kominiarz Ostrów Wielkopolski – współpraca

Sprawny system kominowy to zarówno bezpieczeństwo, jak i spora oszczędność pieniędzy. Warto o niego zadbać zanim będzie zbyt późno.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i ze spółdzielniami mieszkaniowymi, urzędami gminy, starostwami, nadzorami budowlanymi, gazowniami.

Interesują Cię profesjonalne usługi kominiarskie? Ostrów Wielkopolski i okolice to nasz rewir! Zadzwoń do nas lub napisz! Z pewnością znamy sposób, aby rozwiązać Twój problem.