frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Kominiarz Jelenia Góra

Przeglądy kominiarskie w Jeleniej Górze, frezowanie kominów, szlamowanie kominów, uszczelnianie kominów i montaż kominów przeprowadzamy od niemal 20 lat. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem, szeroką wiedzą i . Powierzając przegląd kominiarski naszej firmie, możesz spać spokojnie.

Dlaczego należy przeprowadzić przegląd kominiarski?

Przeglądy kominiarskie zgodnie z polskim prawem są obowiązkowe. Sprawnie działający system kominowy to także kwestia bezpieczeństwa. Prawidłowa cyrkulacja powietrza gwarantuje skuteczną eliminację szkodliwych związków chemicznych powstających w procesie spalania paliwa.

Przegląd kominiarski – Jelenia Góra

Tylko osoba z uprawnieniami mistrza kominiarskiego lub z uprawnieniami budowlanymi w odpowiedniej specjalności może przeprowadzić kontrolę stanu przewodu kominowego.

Jeśli chcesz zyskać pewność, że Twoja instalacja działa poprawnie, postaw na fachowca. Doświadczony kominiarz z Jeleniej Góry posiadający kwalifikacje, poparte stosownymi dokumentami, zadba o bezpieczeństwo całej instalacji.

Wśród zakładów kominiarskich, działających na terenie Polski, cieszymy się stałym zaufaniem klientów z całego kraju, a nawet z zagranicy. Wieloletnia praktyka zawodowych kominiarzy gwarantuje, że świadczone przez nas usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie.

Obsługujemy całe województwo dolnośląskie, a w tym takie miasta jak Wrocław i Jelenia Góra. Kominiarz z naszego zakładu przeprowadzi badanie techniczne przewodów dymowych, wentylacyjnych i spalinowych, a ponadto sprawdzi drożność i szczelność przewodów kominowych.

Usługi kominiarskie Jelenia Góra

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnej i dokładnej aparatury pomiarowej oraz wizyjnej, która ułatwia ocenę stanu komina i przewodów kominowych oraz pomiar siły ciągu. W ten sposób uzyskujemy wiarygodną diagnozę całego układu wentylacyjnego w nieruchomości.

To jednak nie wszystkie usługi kominiarskie w Jeleniej Górze.

Nasz zakład przyjmuje szeroki zakres zleceń, w tym:

 • szlamowanie kominów,
 • profesjonalne frezowanie kominów,
 • montaż nasad i wkładów kominowych,
 • okresowe przeglądy stanu technicznego instalacji kominowej,
 • interwencje techniczne dla nagłych wypadków,
 • czyszczenie kominów i przewodów kominowych,
 • doradztwo w zakresie usuwania usterek,
 • diagnostyka awarii układów mechanicznych,
 • analiza dokumentacji projektowej i wykonawczej,
 • wystawianie dokumentów pomiarowych,
 • wystawianie protokołów pokontrolnych.

Frezowanie kominów Jelenia Góra

Frezowanie kominów znacząco poprawia wydajność instalacji grzewczej bez potrzeby rozbierania konstrukcji i burzenia ścian. Zadbaj więc o modernizację systemu ogrzewania, aby uniknąć wysokich kosztów eksploatacyjnych i zapewnić bezpieczeństwo w budynku.

Interesują Cię profesjonalne i tanie usługi kominiarskie? Jelenia Góra to nasz rejon! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Ile kosztuje frezowanie komina w Jeleniej Górze?

Podstawowe usługi kominiarskie mają różne ceny, które są uzależnione od kilku czynników, takich jak wysokość budynku oraz szerokość przewodów kominowych. Niemniej istotnym czynnikiem wpływającym na koszt usług kominiarskich jest rodzaj zabudowy. W przypadku frezowania, znaczenie ma także obecność wkładu kominowego.

Świadczymy profesjonalne usługi kominiarskie nie tylko w Jeleniej Górze, a także na terenie całego województwa dolnośląskiego. Nasza oferta została skierowana do najbardziej wymagających klientów i stanowił jasny drogowskaz na drodze do zapewnienia bezpieczeństwa każdej instalacji grzewczej.

Szukasz tradycyjnego zakładu kominiarskiego, który charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do wykonywanych usług? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Postaw na najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Wybierz profesjonalne usługi kominiarskie w Jeleniej Górze.