frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Frezowanie kominów – Sieradz

Nasza firma zajmuje się frezowaniem kominów w Sieradzu i okolicznych miejscowościach. To nowoczesna technologia, która polega na rozwierceniu zawężonego przewodu kominowego. Jedną z jej zasadniczych zalet jest to, że jest to metoda nieinwazyjna. Warto też wspomnieć o tym, że frezowanie zapewnia szczelność komina, a także zwiększa jego przekrój. Dzięki oferowanym przez nas usługom można więc bez rozbiórki starego komina i budowy nowego, zamontować wymarzony kominek lub zainstalować nowoczesny kocioł grzewczy. Na frezowanie komina powinni się Państwo zdecydować, gdy stwierdzona zostanie nieszczelność komina albo zauważą Państwo nadmierne odkładanie się sadzy w jego wnętrzu, a także, kiedy dym lub czad zaczną przedostawać się do wnętrza pomieszczeń oraz przekrój komina okaże się zbyt mały, by zastosować piec.

Metody frezowania komina

Oferowana przez nas usługa frezowania kominów polega na poszerzeniu przewodu kominowego poprzez jego rozwiercenie. Następnie uszczelniamy komin, dobierając odpowiedni sposób w zależności od jego budowy oraz wymagań Klienta. Najczęściej wykorzystujemy do tego masę uszczelniającą SKD. Zwykle montujemy również wysokiej jakości wkład kominowy. Frezowanie kominów to niezwykle złożona metoda, która pozwala na skuteczną naprawę oraz rewitalizację szybu kominowego. Jest o wiele efektywniejsza niż samo uszczelnianie komina przy pomocy procesu szlamowania.

Jeśli więc są Państwo zainteresowani naszymi usługami z zakresu frezowania kominów, zapraszamy do kontaktu z firmą. Zapewniamy najwyższą jakość usług, gdyż nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i ogromną wiedzę o kominach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam realizować zlecenia terminowo i solidnie. Działamy na terenie Sieradza i okolic.