frezowanie kominów
Kompleksowe usługi kominiarskie i kominowe
Jakieś wątpliwości? Zadzwoń!
692 936 076

Kominiarz Wrocław

Czy wiesz, że nawet najmniejsza niesprawność systemu kominowego stanowi potencjalne zagrożenie dla Twojego zdrowia, a nawet życia? Nie wiesz jak zadbać o sprawność instalacji w mieście Wrocław? Kominiarz z renomą i doświadczeniem na pewno coś doradzi! Sprawdź naszą ofertę na usługi kominiarskie i zapewnij bezpieczeństwo sobie i bliskim.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę kominiarską?

Na rynku działamy od lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, które jednocześnie charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do wykonywanych usług.

Szeroki zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe usługi kominiarskie we Wrocławiu, takie jak frezowanie kominów, szlamowanie kominów, uszczelnianie kominów, naprawa kominów, montaż kominów. Jednocześnie oferujemy także ekspertyzy, dozór, oraz roczne kontrole wentylacji mechanicznych i instalacji gazowych. Nasza firma mieści się w stolicy województwa dolnośląskiego, ale usługi kominiarskie świadczymy na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Dlaczego frezowanie kominów jest ważne?

Frezowanie kominów to wyjątkowo skuteczna metoda na poprawę wydajności całej instalacji grzewczej bez konieczności rozbierania konstrukcji czy burzenia ścian w budynku. Jeśli interesują Cię usługi kominiarskie we Wrocławiu, zadzwoń lub napisz! Gwarantujemy rozsądne ceny, skuteczność i pełen profesjonalizm.

Starsze budynki wymagają zazwyczaj gruntownych remontów i modernizacji. Koszty ogrzewania są bardzo często jednym z głównych wydatków eksploatacyjnych takich budowli, a sprawne funkcjonowanie instalacji grzewczej może je znacząco obniżyć. W związku z tym warto zadbać o modernizację systemu ogrzewania. Szczególnie ważnym elementem takiej instalacji są kominy. W starych budynkach bywają one mocno nieszczelne lub wypełnione osadami szklistej sadzy, której nie da się usunąć podczas zwykłego okresowego czyszczenia. Na szczęście od tego jest kominiarz we Wrocławiu.

Budowa nowego komina w istniejącym budynku to czasochłonna i przede wszystkim bardzo kosztowna inwestycja. Wymaga od wykonawcy sporego doświadczenia w demontażu i dużych nakładów pracy związanych z usuwaniem gruzu z pomieszczeń, które mogą zostać w ten sposób poważnie zanieczyszczone.

Sprawny system kominowy to zarówno bezpieczeństwo, jak i spora oszczędność pieniędzy. Warto pochylić się nad tą kwestią zanim będzie za późno.

Interesują Cię profesjonalne usługi kominiarskie? Wrocław i okolice to nasz rejon! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Profesjonalny kominiarz – Wrocław i okolice

Frezowanie kominów to inaczej poszerzenie otworu poprzez wiercenie. Taka czynność powinna być przeprowadzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.  Korzystając z usług naszej firmy, otrzymujesz gwarancję, że cały proces odbędzie się w sposób bezpieczny i bezproblemowy.

Do poszerzania komina stosujemy metodę diamentową, która nie powoduje żadnych wibracji i tym samym nie uszkadza muru. Dzięki temu możliwe jest dokładne umiejscowienie wiertła, a otrzymany w ten sposób otwór jest wykonany z wyjątkową precyzją.

Nasza firma kominiarska we Wrocławiu oferuje również montaż systemu kominowego. Podczas pracy korzystamy z bezpiecznych i skutecznych technik. Dzięki temu, nasz klient zyskuje pewność, że konstrukcja się rozszczelni, ani nie roztopi pod wpływem wysokiej temperatury lub działania substancji o mocno kwaśnym odczynie.

Usługi kominiarskie we Wrocławiu

W naszej pracy korzystamy z materiałów pochodzących bezpośrednio od producentów, z którymi na stałe współpracujemy. Dzięki temu wkłady kominowe są pozostają szczelne i nie nasiąkają wodą. Jest także możliwe założenie systemu ze stali odpornej na żar i kwasy. Na wszystkie nasze usługi dajemy wieloletnią gwarancję!

Obsługujemy osoby prywatne, duże zakłady produkcyjne, budynki administracji publicznej, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Wszędzie tam, gdzie pojawia się problem z instalacją grzewczą w mieście Wrocław kominiarz jest po to, aby go rozwiązać.

Naszych klientów każdego dnia wspieramy szeroką wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez niemal 20 lat funkcjonowania firmy. Świadczymy pomoc w czyszczeniu lub modernizacji przewodów kominowych. Wykonujemy także montaże wkładów kominowych i montaże nasad kominowych. Jeśli masz problem z wentylacją kominową, zadzwoń lub napisz!

Firma kominiarka – Wrocław i okolice

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na usługi kominiarskie we Wrocławiu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm i krótkie terminy realizacji.

Umów się na pomiar lub zadzwoń i podaj nam jak najwięcej szczegółów. Wstępnie dokonamy wyceny pracy, jakiej potrzebujesz! W zależności od potrzeby wykonamy frezowanie komina, szlamowanie, uszczelnianie, naprawę lub montaż. Z uwagi na to, że każdy przypadek jest inny, do Twojego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Współpracując z nami, otrzymujesz dedykowaną usługę wykonaną przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i gwarancję najlepszej ceny w mieście Wrocław. Kominiarz zaprasza!